• Свеж
Verbex Cat6 Patch Panel - Ѕид со Cat6, 5e, 5 Каблирање - 1U Тешки-Должност Панел со 1 Бар, Кабловска Врски, Завртки - Ethernet Мрежа (12 Порта Мини)
zoom_in

Verbex Cat6 Patch Panel - Ѕид со Cat6, 5e, 5 Каблирање - 1U Тешки-Должност Панел со 1 Бар, Кабловска Врски, Завртки

DEN 478.80

Од стока
check Во продавницата

12 порта patch panel мини.RJ45 ѕид patch panel.Злато Галвански контакт точки за супериорен во врската. 10 Gbp/s брзина со Категорија 6/5e/5 стандарди.Висок Квалитет на метална конструкција рамка, издржливи и долготрајни.Ги исполнува ANSI/EIA/минлив исхемичен напад 578-Б. 2-1 и ISO/IEC 11801 Стандарди.Нови 110 D ИДЦ тип терминал блокови (Користите 110 или Krone тип алатки). 180 степени агол тип (хоризонтална.Компатибилен со Категорија 6, Категорија 5, Category5e (Cat6, Cat5e, Cat5 жици).Бесплатни zip вратоврска рака падови вклучени за лесно кабел за управување.Бесплатни жици рамка за здрав каблирање надолу за да го patch panel (Види слики).Детални Упатството Вклучени, лесно за почетници бриз за напредни областа techs да ја користите.Се вклопува во стандардната големина на полици, 19" дизајн со универзална компатибилност со рек месеци.Ѕидот mountable со завртки и монтажа заградата се вклучени.Стандард 2 U висина дизајн.Нумерирани пристаништа за лесен удар надолу.Етикети вклучени за лесно прилагодување.Стандард T58 A и T568 B дијаграм за брзо и лесно упатување за време на инсталацијата.Тешки-должност метална рамка изградба.

Вака можеби ќе ви се допадне..