• Свеж
Glart 46PP Microfibre Рака полирање Сунѓерот Сет од 6, 130x25 мм, Восок апликатори подлога за восоци, Полирање, Боја Почиста, автомобил полски, Мотоцикл полски ,Наместо на Машина ?
zoom_in

Glart 46PP Microfibre Рака полирање Сунѓерот Сет од 6, 130x25 мм, Восок апликатори подлога за восоци, Полирање,

DEN 797.28

Од стока
check Во продавницата

Круг, мека полирање на подлога со 130mm дијаметар и 25 mm дебелина : точно се исти за лесен автомобил за нега на апликација заедно со боја почиста, боја полски, восок или мелење паста.Премиум полирање сунѓерот направени од microfibre дури и за ПРИМЕНА на абразиви, лак пломби, восоци и др.; автомобил додатоци за автомобил грижа надвор и внатре.Идеална апликација сунѓерот : првиот-класа Glart сунѓерот за пластика, лак, кожа и за примена на пневматик сјај, полирање паста или автомобил полски.Користете го со малку притисок препорачува со цел да се заштити површината без полирање машина колку што е можно во текот на автомобил подготовка; да се спореди ефектот за моделирање глина; првиот тест внимателно со акрилик стакло полски и пластични полски.Совршен ергономија : circumferential рачка за подобрување на ракувањето.Перат; совршен за автомобилската боја во e.г.црна, сина, бела, црвена, зелена и жолта; по апликацијата со полски често не повеќе боја plasticine потребно.Оваа microfibre полирање сунѓер со еластична бенд е совршен за перење, чистење и нега на автомобил, мотор, брод и велосипед.Автомобил заштита утврдени во 3 различни бои.Карактеристики на производот : - пакетот содржи : 6 microfibre влошки, исто така, повика апликатори влошки - Дијаметар од 13 см, одговараат 5 " - За примена на восок, полски, лак запечатување, автомобил производи за нега - Перат во машина за перење и обновливи за автомобил грижа и автомобил подготовка - Ергономски дизајн (со еластична бенд кој може да се користи на двете страни)- Овие microfibre апликатори подлоги може да се користи повторно и повторно - повеќе не ви се потребни производи за еднократна употреба - исто Така достапни како ниска цена сет на 3 - Квалитет од Glart - повеќе од 20 години искуство се разликуваат од нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..