• Свеж
Jaylie TM Бела 100/100 Професионални Нокти Датотека 12 Пакет
zoom_in

Jaylie TM Бела 100/100 Професионални Нокти Датотека 12 Пакет

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

100 ронки ќе се смета за груб крајот на спектар ако вашиот избор се крупни, средни и парична казна.Оваа датотека е 100 ронки од двете страни на датотеката.Неговата е одличен за обликување природни нокти и подобрени ноктите нивната природна убавина.Бидејќи 100 е повеќе од еден крупен чакал оваа датотека брзо ќе се изедначи шевовите & намалување на рабовите на доградба на акрилни нокти и совети.Овој објект е покриена со Jaylie Гаранција за квалитет.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување може да се врати на објект за целосно враќање на средствата.Знаеме дека сте поддршка на сад економија со купување на овој производ, кој е направен локална во САД.Ние сме сериозни во врска со нашата Гаранција за квалитет.Се направени во САД ние сме посветени на остварување на квалитет на производот.

Вака можеби ќе ви се допадне..