• Свеж
Laura Biagiotti Tempore Uomo од Laura Biagiotti По Бричење 1.7 оз
zoom_in

Laura Biagiotti Tempore Uomo од Laura Biagiotti По Бричење 1.7 оз

DEN 2159.76

Од стока
check Во продавницата

Tempore Uomo од Laura Biagiotti беше воведена во 1999 година како ориенталната вуди мирис за мажи.Свежи освежување на машкиот мирис помеша со шумата се меша со цитрус.Tempore Uomo се препорачува за дневно се носат.

Вака можеби ќе ви се допадне..