• Свеж
MuslimStreet WiFi Видео Врата Камера, Безжични Врата Камера со Свири, 1080P HD, 2-Начин Аудио, Движење Откривање, IP65 Водоотпорен, Без Месечна претплата
zoom_in

MuslimStreet WiFi Видео Врата Камера, Безжични Врата Камера со Свири, 1080P HD, 2-Начин Аудио, Движење Откривање,

DEN 2107.20

Од стока
check Во продавницата

Видео врата телефонски систем поддржува англиски, француски, германски, италијански, шпански, португалски, Кинески.Поддржува пораки, притисни за паметен телефон , во реално време контрола од страна на паметен телефон, го отклучите, 2 пат аудио, слика, снимањето.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер или жичана мрежа кабел, можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор, тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн. 7 инчен full touch screen монитор, може да се поддржат за да се поврзете 5 мобилен телефон СТАН корисник, тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите, поддржува часовник режим.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.Дисплеј : 7inch IPS (16 : 9)Резолуција : 1024(H) X600(V)Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет да unlock Additional меморија : Поддршка за дополнителни ТФ card Touch : Yes Wifi : Yes RJ45 : Yes Power набавка : DC15 VInstallation : Површината mount Size : 200*140*19mm Camera : Камера сензор : 1/3 inch View агол : 92°Дефиниција : AHD 1080 P/720 PLEDs за вечер : IR LEDs Material : Metal Rainproof, Dustproof, и Анти-vandal Installation : Surface Size : 150*80*38mm Accessory : 1*Внатрешна Monitor1*паркинг (Надворешен Unit1*15 V Моќ Supply1*4-core терминал жица (5m)1*RJ45 терминал wire1*отклучување терминал wire1*Manual1*Монтажа plate1*Screws1*Боја package Note : боја и големина, се базираат на вистински производ.Бидејќи светлината на секој монитор е различен, тоа е нормално за некои пакети да имаат малку боја разлика, и грешка на 1-3cm во големината е на нормалниот опсег.Добредојдовте на продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Вака можеби ќе ви се допадне..