• Свеж
Osram 8 Вати (8w) 300мм 12 T5 Флуоресцентна Цевка Кул Бело [4000k] (Osram L8640) Lumilux Основните T5 Краток
zoom_in

Osram 8 Вати (8w) 300мм 12 T5 Флуоресцентна Цевка Кул Бело [4000k] (Osram L8640) Lumilux Основните T5 Краток

DEN 371.76

Од стока
check Во продавницата

Идеален за креативно осветлување и декорација.Многу добра лумен одржување во текот на животниот век на светилка.Тенок и компактен.Се користи во супермаркетите, музичките продавници и јавни згради.Добра боја рендерирање.Osram Основните T5 Краток G5 L 8 W/640 Lampada fluorescente Ideale на он'illuminazione e una decorazione креативни ед efficienti во termini ди costi Ottimo mantenimento del flusso luminoso по tutta ла durata della lampada Sottile e compatta Aree апликативната : negozi, supermercati, grandi magazzini, edifici pubblici Ottima classe ди resa del colore.

Вака можеби ќе ви се допадне..