• Свеж
WishIV Улица Култура Прекривки Покрие Поставите Шарени Графити на Ѕидот на Моделот Постелнина Сет 3 Дел Ватенка Покрие Сет за Момчиња Девојчиња Графити Уметноста Тем?
zoom_in

WishIV Улица Култура Прекривки Покрие Поставите Шарени Графити на Ѕидот на Моделот Постелнина Сет 3 Дел Ватенка

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

Изработени од 100% висококвалитетен Полиестер Материјал, Безбедно и Дише, со Кои Ќе Спијат Добро, Дури и да Спие Гол, Може да се Чувствувате Топло и Удобно.Увезени.Пакетот Вклучува : Кралицата големина прекривки покрие сет вклучува 1 прекривки капак (89"x89") + 2 pillowcases (20"x30") Тежина : околу 2.8 lb.ВАЖНА НАПОМЕНА : ватенка и перница вметнете не се вклучени, и прекривки поклопецот е еден двострано печатење, pillowcases се, исто така, еден двострано печатење.Интимни Дизајн : скриени патент затворање е погодно да се стави на вашата прекривки во и надвор, внатре врски се додаваат за да се задржи вашиот прекривки во место.На здрав патент е убаво скриена во и добро пораби, тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.Ако ви се допаѓа улица култура, како графити, хип-хоп.Што заслужуваат постелнина поставите како оваа.Тоа ќе го направи вашата соба повеќе стилски и кул.Подарок Идеи : Добар избор како роденденски подарок или посебен празник Божиќ подарок за вашиот сакан Момчиња, Девојки, Тинејџер, Добри Пријатели, Љубовници, Семејството.ИМАМЕ ВИ се ПОКРИЕНИ - "Клиентите прво" ќе биде нашиот непроменлива ветување на потрошувачите.Ако за било која причина, одлучи дека оваа прекривки покрие поставите не е за вас, се покриени од страна на нашите 90 ден.Добредојдовте на Wish IV!Постојат повеќе опции со различни стилови на прекривки покрие поставува на чекање за вас ВАЖНА НАПОМЕНА : НЕМА КУТИИ ВНАТРЕ во прекривки капак(не се вклучуваат било утешителот или пополнување), може да се стави на вашиот сопствен утешителот, прекривки или ќебе во капакот, само МАСКА. : ) Близнак Големина : 1* Прекривки ги покрие : 70"x86"(НЕ КУТИИ ВНАТРЕ) 2* Pillowcase : 20"x30" Полна Големина : 1* Прекривки ги покрие : 78"x88"(НЕ КУТИИ ВНАТРЕ) 2* Pillowcase : 20"x30" Кралицата Големина : 1* Прекривки ги покрие : 89"x89"(НЕ КУТИИ ВНАТРЕ) 2* Pillowcase : 20"x30" Воведување на Производот : Со користење на активни печатење и боење технологија, 3pcs на прекривки покрие дизајниран од страна на Wish IV е направен од 100% полиестер платно.Меки и удобни чувство на допир уверува дека ќе имаме добра и висок квалитет на спиење.Прекривки поклопецот е достапно за вашиот дом и дом и тоа ќе ве придружува да се добие преку сите сезони.За нега на Настава : Машина за миење ладно, нежни циклус, само не хлор кајгана, кога е потребно, ја собори сува на ниска температура, кул железо ако е потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..