• Свеж
Работни Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи за Жени Мажи (2 парчиња), Црна, Розова Птица Цвет Уметност
zoom_in

Работни Капи со Копче и Sweatband, Прилагодлив Работи Капи за Жени Мажи (2 парчиња), Црна, Розова Птица Цвет Уметност

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер влакна и Памук.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - горниот дијаметар на шапка е 7 инчи (18 cm), и ремени може да се прилагоди слободно за олеснување на ставање на и полетување.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Мека на допир, многу дише, пот-абсорбента дел од челото се направени од памук, едвај ја напушти марки на вашето чело.ДОБРО НАПРАВЕН - Дизајнирани со копчиња на двете главата на страна и вграден во sweatband низ пред крајот, може ефикасно се апсорбираат потта од вашиот челото, да ги задржи вашите остане свеж и сув, избегне влијанието врз вашата работа, ви овозможи да носат тоа за долго време, се ' уште се удобно.ШИРОК ПРИЛИКИ - Совршени за сите глава видови и косата типови на мажи или жени во проценка на различни индустрии, совршено се користат во износ работа сцени, како што кајгана пријателски шапка, готвач шапка, убавината спа капа.ПЕРСОНАЛНИТЕ ПРИЛАГОДУВАЊЕ - не постои боја или модел ви се допаѓа?Тоа е во ред!Ве молиме контактирајте со нас.Ние нудиме бесплатно прилагодување услуга, можете да направите на оваа шапка според бојата или моделот на кој сакате.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★Внимателен service Customer задоволство е нашата најголема извршување.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме многу среќни да одговориме на вашите прашања или слушаат за вашите предлози!★Tips Due на разликата меѓу следење и снимање на светлината, дозволете мало хроматска аберација.Ви благодариме за разбирањето!.

Вака можеби ќе ви се допадне..