• Свеж
Грин Производство, Inc. ДТ-4228-0400-W Duratech База Кабинет Биро Висина - 42W x 28D x 28H Моќ Три Панел Фиока База, Метал: Структурни Сива
zoom_in

Грин Производство, Inc. ДТ-4228-0400-W Duratech База Кабинет Биро Висина - 42W x 28D x 28H Моќ Три Панел Фиока

DEN 1164.00

Од стока
check Во продавницата

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатрешни работи безбедност усна околу лицето рамка помага да се спречи мешање со брави.Грин Производство, Inc.Нашите Dura-Tech модуларен кабинети и работни станици се на најтешкиот изградени метал casework кабинети кои се достапни на пазарот.Dura-Tech база кабинети функција сите заварени случај и рамка за градење.На надворешната школка е изградена од 16 мерач на мебел одделение челик искористување на сите заварени изградба.Основи се опремени стандард со 4"h вдлабнати столб база вклучувајќи кат leveler глајд модели.Фиоки функција целосна екстензија глајд модели оценет за минимум 125 lb капацитет и до 400 lb капацитети на некои модели.На фиока и врата facings се полни внатрешниот и надворешниот заглавија безбедно заварени заедно.Сите фиока компоненти се формира од 18 мерач на мебел одделение челик и имаат лесен пристап вдлабнати алуминиумски рачки.Индивидуални цилиндар брави се внесени слично (стандард).Располагање со внесувањето различни, господар внесени клучеви.Сите вратата основи функција ентериер прилагодлива полица и само затворање скриена врата шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..