• Свеж
Блузи 200 Тајните Анти-Тероризам
zoom_in

Блузи 200 Тајните Анти-Тероризам

DEN 2038.80

Од стока
check Во продавницата

Интензивно се гради и рака завршено.Подготвени да се изврши на различни сечење задачи.Направен во САД.Кон крајот на 1998 година, БЛУЗИ Ножеви беше основана со мисија да создаде највисок квалитет ножеви наоколу.Нашите Ножеви се tools, дизајниран и изграден со користење на широко знаење и вистински животни искуства на многу Оператори, со искуство во Војската, за Спроведување на Законот, отворено професии, и Боречки Вештини.Конкретно, работиме со дизајнерите со потекло кои се движат од Морнарица Заптивки да Воздушни Ренџерс, од Боречки Вештини инструктори за опстанок експерти, и од СВАТ Членовите на Тимот да индијанци оружје експерти.Имаме дизајнер од речиси секој позадина која користи хард-кор ножеви.Можеби најдобриот дел, сите БЛУЗИ фиксна ножеви се произведени и рака-заврши на нашиот објект во срцето на Карпести Планини, САД.

Вака можеби ќе ви се допадне..