• Свеж
adidas Essentials Конвертибилна Crossbody Прашка Торба
zoom_in

adidas Essentials Конвертибилна Crossbody Прашка Торба

DEN 949.68

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Увезени. 2 начини да се носат : ранец и crossbody.Преден џеб за мали предмети.Екстра капка џеб за складирање.Преминот од училиште на фестивалот со хармоничен изглед.оваа crossbody торба карактеристики лесен пристап до вашите лични податоци.удобно рок, како ранец или низ вашето тело.

Вака можеби ќе ви се допадне..