• Свеж
Jiaanu 2-Слој Цврсто Дрво Возен Складирање Рек Количка, Мултифункционални Отстранлив Складирање Количка-Погоден за Кујна, Канцеларија или Перење Соба
zoom_in

Jiaanu 2-Слој Цврсто Дрво Возен Складирање Рек Количка, Мултифункционални Отстранлив Складирање Количка-Погоден

DEN 1320.00

Од стока
check Во продавницата

★ Солидна Две-ниво racksprovide доволно Рек sprovide доволно простор за складирање на храна, прибор или на маса опрема;без разлика што се купи за дома или commercialusage, тоа ќе вреди вашиот избор!Име на производ : Издржување на Количка/ Вино Cart Material : Цврсто Дрво + Нерѓосувачки Steel Size : 79*57*81 CMUse Сцена : ресторан, дневна соба, хотелско лоби, etc Package Вклучува : 1 x служат cart If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..