• Свеж
HANDONTIME Памук Seersucker Кралицата Прекривки Покрие Поставите Бебето Сина Текстура Постелнина Маска 1 Аква Мрачно Прекривки Покрие 2 Бела Кавга Перница Шамс Луксузни Сим?
zoom_in

HANDONTIME Памук Seersucker Кралицата Прекривки Покрие Поставите Бебето Сина Текстура Постелнина Маска 1 Аква Мрачно

DEN 1891.20

Од стока
check Во продавницата

☪Пакет се вклучуваат : 1 светло сина прекривки покријат 90 x 90 инчи, 2 износени перница шамс 26 x 20 инчи(Не утешителот или прекривки insert (внеси). ☪Класичен seersucker шема : Оваа ткаенина има слој на збрчкана seersucker која носи уникатна чувство на елеганција.Повеќе стилски, уникатен и уметнички отколку материи; повеќе минималистички и луксузен од слични модели; намалени до seersucker ткаат создава извајани изгледа дека е тактилни и визуелно интересно, на еден суптилен и елегантен начин. ☪Дизајн : светло сина прекривки покрие со патент затворање и агол врски да се одржи дополнително се обезбеди, па тоа нема да куп во еден агол, додавајќи нежно s Добар Подарок за Девојчиња,Тинејџерски Девојка Кога Деца Ден, родендени, Божик, Нова Година, посебни празници.

Вака можеби ќе ви се допадне..