• Свеж
Спална соба Оркестарот LED Таванот Фан Светлина Светилка трпезарија Таванот Фанови со Светла Далечински Управувач Светилки за Дневна Соба за Спалната соба Дневна С
zoom_in

Спална соба Оркестарот LED Таванот Фан Светлина Светилка трпезарија Таванот Фанови со Светла Далечински Управувач

DEN 2634.96

Од стока
check Во продавницата

Модерниот затворен тавански вентилатор : современите флеш планината тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со случаи метал што ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспириран; која е погодна за низок профил соби и мали места.совршени за дневна соба, кујна, спална соба, детска соба, сала, влезот, ходникот, итн.Реверзибилна Тивок DC Мотор : Доставување на моќни воздух движење со тивка перформанси, која ви овозможува да уживате во квалитетно спиење средина без нарушување.Лесна Инсталација На долготраен светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.УНИВЕРЗАЛНА РАЧНИ ДАЛЕЧИНСКИ : Прилагоди ја светлината на светлината и брзината на бела тавански вентилатор со леснотија од насекаде во просторијата.Светлината тип : тавански вентилатор со led light Light извор : led Lamp боја : Dimmable со remote Shell боја : златна,black Working моќ : 130 W/170 W/206 WMaterial : Железо +PC+ LEDLighting област : 8-15 / 5-10 метри квадратни.

Вака можеби ќе ви се допадне..