• Свеж
BetterBeds Нерѓосувачки Челик 5 Солидна Полица Add-On за Полнење - 24 x 36 x 86 во.
zoom_in

BetterBeds Нерѓосувачки Челик 5 Солидна Полица Add-On за Полнење - 24 x 36 x 86 во.

DEN 501.60

Од стока
check Во продавницата

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијален проблем.На цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи објекти и морски работ периметар спречува.Двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична сила карактеристики.Add-on за полнење ви овозможува да се прошири вашиот дополнителен комплет со споделување на збир на мислења.Конфигурација опции вклучуваат права линија, да се врати назад и десната агли (L-Форма).Features Solid полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална issue The цврста рамна површина, овозможува складирање од мали до големи објекти и морски работ периметар спречува spillage The двојно hemmed 18 мерач на 304 нерѓосувачки челик дава солидна полица одлична сила characteristics Add-на полнење овозможува да се прошири на вашиот дополнителен комплет со споделување на сет на posts Configuration опции вклучуваат права линија, да се врати назад и десната агли (L-Форма) Add-on единица се состои од 5 полиците, 2 мислења и 10 полица clamps Finish - Нерѓосувачки Steel Dimensions - 24 x 36 x 54 во.

Вака можеби ќе ви се допадне..