• Свеж
Заслепуваат Светла 300 LED Денот на Вљубените String Светла, 100 FT Connectable Водоотпорен String Светла Зелена Жица со 8 Начини за Внатрешна Отворено Партија Двор Градина Оркестар
zoom_in

Заслепуваат Светла 300 LED Денот на Вљубените String Светла, 100 FT Connectable Водоотпорен String Светла Зелена

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Поставен Денот на Вљубените Светла : Денот на Вљубените 300 LED string светла, користете УЛ-уверение 29 V ниска-напон на приклучоци за да се обезбеди безбедна употреба на производот.Отворено Божиќ светла има 16.5 FT водечките жица, и светлината string е 98.5 ФТ, вкупната должина е 115 ФТ, на сијалицата проред е за 3,9 инчи.Низа светлина користење на зелени жица, кој изгледа повеќе физички. 8 Начини : Заслепуваат Светла 300 LED string светла со 8 лесни начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, со притискање на копчето на приклучокот да го промените режимот, користење на различни шема за да ги собере различни апликација бара.Connectable : Може да поврзете до 4 светлина стрингови (Max 1200 LED), поврзете според големината на сцена ќе треба да ги красат, за да се задоволат потребите на различни место украси за да најголема мера.Декорирање на вашиот дом со Заслепуваат Светла самовила string светла, создавање на една романтична фестивалска атмосфера, уживајте во задоволството празнична одмор со вашето семејство.Безбедноста s задоволство секогаш е нашата цел. 29 V низок напон гарантира безбедност, string светла има IP44 водоотпорен одделение, прекинувачот може да се контролира со приклучување и unplugging снабдувањето со електрична енергија и енергија-заштеда на материјали кои се користат да заштедите многу енергија.Декорирање на вашиот дом со Заслепуваат Светла самовила string светла, создавање на една романтична фестивалска атмосфера, уживајте во задоволството празнична одмор со вашето семејство.

Вака можеби ќе ви се допадне..