• Свеж
Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 1M UL1533 Заштитените Жица, Сигнал, Кабел 28AWG 26AWG Аудио Канал 1 Single Core Електронски Слушалки Бакар Оклопна Жица Замена на Делови
zoom_in

Geeyu ZHaonan-Бакарна Жица 1M UL1533 Заштитените Жица, Сигнал, Кабел 28AWG 26AWG Аудио Канал 1 Single Core Електронски

DEN 248.16

Од стока
check Во продавницата

28 AWG 26 AWG.должина : 1 M. 1 Single Core Електронски Слушалки Бакар Оклопна Жица.Заштитен слој го штити жици од кислород, така продолжување на работниот век на обложување.Широк спектар на апликации : ткаење, празник декорација, рачно изработени, pendant одлуки, цвет продавница изгледот, градинарство, апарати за жици и многу други проекти. 28 AWG 26 AWGlength : 1 M1 едно Јадро Електронски Слушалки Бакар Оклопна Жица.

Вака можеби ќе ви се допадне..