• Свеж
LUXMAX Симпатична Лулка Коњ Бебе Дрво Лулка Стол Вози-На Играчки 2 во 1 Лулка со Музика Putter Тркала Дете Јава Коњ Играчка Младата Кадифен Мајмун Животинско Рокер Бебе Лу?
zoom_in

LUXMAX Симпатична Лулка Коњ Бебе Дрво Лулка Стол Вози-На Играчки 2 во 1 Лулка со Музика Putter Тркала Дете Јава

DEN 3359.76

Од стока
check Во продавницата

Таа има многу функции : 1 целосно заштитени седиште да се направи бебе побезбедно; 2 тркала може да се лулаат нагоре и надолу; 3 повлече прачки за да им помогнам на бебето надвор на прошетка; 4.Качување нагоре и надолу лулка коњ, исто така, ја зајакнува рака и нога на мускулите.На Клиент Прашања &Одговори.Во меѓувреме тоа може да биде добро користи како бебе лулка коњ, девојка лулка коњ или момче рокер.Тоа е количка, удобен и практичен.Лулка деца столици може да им помогне на детето да се подобри нивната мобилност, ги инспирира независни &groupplaywhilealsostrengthens јадрото на мускулите и грбот за време на движење, која им помага да се подобри рамнотежата.Среќен шопинг!Со оваа симпатична лулка коњ, можете да имате единствена кадифен карактер, заедно со удобно седиште позиција за вашето дете да се забавуваат во. Со тркала, нозете може да се лизга на земјата; 5 тоа може да се користи и за деца на едукација.Вашите деца ќе биде многу изненаден и среќен да имаат такви роденденски подарок или Божиќ подарок.Помогне да се Обучуваат Core Мускули - Лулка активност ги зајакнува мускулите на јадрото и рацете за време на движење, оваа активност е исто така корисни за подобрување на рамнотежата.Благотворно Пеат Заедно Опција : а lullaby е вклучена со ова дете лулка стол; сите што треба да направите е да се притисне на копчето за да додадете некои екстра забавно да се изведба.

Вака можеби ќе ви се допадне..