• Свеж
Накит Кутија Кожа Принцеза Кореја Складирање Едноставно со Заклучување на Цврсто Дрво Кутија за Накит за Подарок Десктоп Украси(ЦРВЕНО) 10.8
zoom_in

Накит Кутија Кожа Принцеза Кореја Складирање Едноставно со Заклучување на Цврсто Дрво Кутија за Накит за Подарок

DEN 3447.84

Од стока
check Во продавницата

❤Материјали : печатени стп, дрво, собираат, хардвер. ❤ Практичност : Висока отпорност на абење и анти-загадување на перформанси, како и други накит, кутии.Тоа е исклучителна во секој детал.Ние се користи подебели кожа.Шиење може да се види дека нашата изработката е исклучителна.Накит е издржлив : тоа е lead-free лепак, па може да се избегне здравствени проблеми во секојдневна употреба. ❤ Подарок Избор : Како разновиден накит кутија, тоа е погоден за ѓердани, белегзии, рачни часовници, обетки, обетки, шноли, cufflinks, брошеви и други накит. ❤ Дизајн : Одличен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура и одлична изработка.Компактна големина, копче за заклучување и да се справи направи овој накит кутија идеална за патување. ❤ Услуга : Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Име : Накит box Fabric : pu Size : 26*21*11cm Color : црвена▲ Совети : 1. За големината : прирачник за мерење, таму ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме обратете се до вистинската големина на примените product2. За бојата разликата дека : Сите производи се направени во вид, но поради разни фактори, како што се снимање технологија, светло, дисплеј параметри, итн., ќе има мало боја differencebetween на вистинската боја и го доби фотографијата.Ве молиме погледнете го вистински производ примена, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..