• Свеж
TongLingUSL Blu-ray USB 3.0 Надворешни BD/CD/DVD Драјв Режач Оптички Диск Плеер Писател
zoom_in

TongLingUSL Blu-ray USB 3.0 Надворешни BD/CD/DVD Драјв Режач Оптички Диск Плеер Писател

DEN 1056.00

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Тип на производ : Комбо на BD/ DVD/ CD Писател Режач Играч.USB Интерфејс : USB 3.0. Боја : Сребрена.Излезен Напон : 3-5 V.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.DVD-ROM-от : 8 XCD-ROM : 24 XBD-ROM : 2.0 X (Видео)/ Max 6 X (за Податоци)Пишување Брзина (Макс.) CD-R : 24 XCD-RW : 16 XDVD-Р : 8 XDVD-R DL : 6 XDVD-RW : 6 XDVD+R : 8 XDVD+R DL : 6 XDVD+RW : 8 XDVD-RAM меморија : 3 X-5 X PCAV (4.7 GB) BD-R (SL/DL) : 6 XBD-РЕ (SL/DL) : 2 XBD-R (TL/QL) : 4 XBD-РЕ (TL) : 2 XElectronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..