• Свеж
Сензор-1-ДС-GPSM-TJ1-BLK-2, Црна
zoom_in

Сензор-1-ДС-GPSM-TJ1-BLK-2, Црна

DEN 18215.52

Од стока
check Во продавницата

12-Паралелно-канал беше-от.Претплата - Без Операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор-1-ДС-GPSM-TJ1-BLK-2 2 Пакет GPS земјата брзина Сензор Со 3 pin deustch конектор за tee-џет следи со 1 Hz ажурирање на S со Не-екранот.

Вака можеби ќе ви се допадне..