• Свеж
Gloppie Голем Ручек Торба за Мажи Жени Црна Големи Leakproof Ручек Кулер Термо Торба Lunchbox Изолирани Ручек Контејнери за Работа, Пикник
zoom_in

Gloppie Голем Ручек Торба за Мажи Жени Црна Големи Leakproof Ручек Кулер Термо Торба Lunchbox Изолирани Ручек Контејнери

DEN 998.16

Од стока
check Во продавницата

【Голем Ручек Торба】 На Gloppie обновливи ручек кеси се 11.8"*6.9"*10", лесно да се спакуваат појадок, ручек контејнери, овошје и ужинки во една торба, на 9.8"*5.9" назад патент џеб да се одржи работи безбедна, доволно голем за паричникот, flatware поставено итн. 【Погодно Транспарентен Телефон Џеб】Слободни вашите раце.Овој ручек tote дизајн со 7.6" *4.1" назад транспарентен џеб за одржување на вашиот мобилен телефон, совршен за да се види филмот како телефонот да застане кога ќе се вози во метро или во канцеларија или на отворено. 【Leakproof Изолирани Ручек Кулер】изолираната ручек кеси дизајн со 4 заштитни слоеви за да ги задржи вашите оброци свежи и топло/ладно, за неколку часа.Поставата се направени од храна одделение& leakproof PEVA и поместена со 6 мм EPE пена, не се загрижени за протекување надвор. 【Три Сметководствена Начини】 Оваа голема торба ладилник дизајн со кој се одвојува & прилагодливи рамо, рака со не се лизга подлога и издржливи рачки, им помага на луѓето со различни раст да го носат удобно и лесно, работат како торба, крстот тело торба, чанта. 【Висок Квалитет и Подарок Идеја】 Функционална ручек кеси за жените се направени на солза-отпорни и водоотпорен најлон, тешки метали патент, идеален за работа, студирам, на патување, кампување, излет и СКАРА.Тоа е идеална роденден или одмор подарок за жените и мажите да остане во чекор со своите on-the-go начин на живот.Gloppie Leakproof Голем Ручек Bags When ќе одиме или работа, ние треба да се донесе свежа храна, која не може да се чуваат на топло, во обичните кеси.Стилски и корисни ручек кеси се секогаш на нашиот прв избор.Брза храна не е здрава долгорочен избор, како и да свежа и вкусна храна, ве става во подобро расположение.Се јаде балансирана диета, се задржи добро расположение, и да работат подобро!Димензија : 11.8*6.9*10 inches Volume : 13 LInsulated и safe The изолирани ручек кеси дизајн со 4 заштитни дебели слоеви за да ги задржи вашите оброци свеж и ладен, за неколку часа,особено со мраз пакети.(Мраз пакети не се вклучени)Водоотпорен и leakproof The водоотпорен outerior и leakproof внатрешни работи се многу лесни за чистење, само избрише со сунѓер или влажна крпа кога се исполнат несреќи, те штити од одлевање несреќи.Удобен големи назад патент џеб и транспарентен телефон pocket One екстра надворешноста задниот џеб дизајн за да го носи вашиот flatware сет, паричник , клучеви, и телефон или кој било друг прибор, без да носи две различни кеси.Транспарентен мобилен телефон е совршен за да се види филмот како телефонот да застане кога сте во канцеларијата или outdoor Lightweight и лесно да се carry This голем ручек кутија е исклучително лесен и доаѓа со засилен памук се справува & прилагодливи рамо, рака, дава 3 сметководствена начини, тоа ќе биде полесно за да ги преземе своите патувања и одмор.Уживајте во вашиот оброк со нашиот квалитет ручек чантата насекаде и во секое време.Answer : ___________________________ Note : Gloppie е со цел да се обезбедување на вас со здрава и нежна храна.И нашите фабрики следат строги сет на спецификации и стандарди за квалитет, меѓутоа, ако проблемот се развива, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение!Ако има било каков проблем со нашиот ручек кулер, ве молиме контактирајте директно со нас.Безусловно замена или рефундирање е она што ние и ветуваме.

Вака можеби ќе ви се допадне..