• Свеж
JAYLIE Стандардна Црна 80/100 (Blu Ctr) Квадратни Крај 12 Пакет Направени во САД
zoom_in

JAYLIE Стандардна Црна 80/100 (Blu Ctr) Квадратни Крај 12 Пакет Направени во САД

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Форми enhanced ноктите.Брзо smooths шевовите & намалува рабови на доградба на акрилни нокти и совети.Перат & Disinfectable.Издржливи & долготрајни.Произведено во САД.Црна 80/100 перат перница нокти датотеки специјално дизајниран за професионалци или домашна употреба.Овие cushioned нокти датотеки да се обезбеди за подобар стисок, леснотија на користење и овозможува поголема контрола и побрзо префинетост.

Вака можеби ќе ви се допадне..