• Свеж
ZQDMBH Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се Лизга Рака Торба Рака Торба женски Спортски Отворено Нуркање Материјал, Водоотпорен Работи Рака Торба Мо?
zoom_in

ZQDMBH Phone Држач за Рака,Водење на Телефонски Носителот Не се Лизга Рака Торба Рака Торба женски Спортски Отворено

DEN 684.00

Од стока
check Во продавницата

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.На високо водат работи armband е сит, но ќе се чувствуваат никаква смисла на воздржаност.Водење armband е sweatproof, перат и лесно да ги чисти и да се суши брзо, како и.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.Телефонот работи на armband е одговара за салата, висок интензитет на вежбање, екстремни вежба, фитнес, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов.Производ материјал : полиестер fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 16cm × 10cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..