• Свеж
Отворено Кампување Фенер Соларни Светилки 20300lm Ноќ Шатор Светилка Батерија Преносни за Итни Пешачење Риболов Трајни и Професионални
zoom_in

Отворено Кампување Фенер Соларни Светилки 20300lm Ноќ Шатор Светилка Батерија Преносни за Итни Пешачење Риболов

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : можете да го контролирате светла лесно со копчето на владата на врвот лесно, ви помогне да го отворите или да го промените режимот на далечински.СВЕТЛА : На полнење сончевата светлина усвои 20pcs SMD2835beads со 300 LM lumens, обезбеди висока осветленост и да ги задоволи дневните потреби.Suitbale ЗА : Thissolar светлина е погодна за отворен за итни случаи, шатор, кампување, риболов, планинарење, Ноќен крстоносните, истражување и други активности на отворено.ОПЕРАТИВНИ РЕЖИМИ : движечкиот сончевата светлина поддржува 5 брзина, 3 fucntion вклучувајќи висока затемнување, средни и ниски нежните, фенерче и СОС функција.Отворено Кампување Фенер Соларни Светилки 20300lm Ноќ Шатор Светилка Батерија Преносни За Итни Пешачење Риболов Трајни и Професионални.СВЕТЛА : На полнење сончевата светлина усвои 20pcs SMD2835beads со 300 LM lumens, обезбеди висока осветленост и да ги исполнат секојдневните needs Suitbale ЗА : Thissolar светлина е погодна за отворен за итни случаи, шатор, кампување, риболов, планинарење, Ноќен крстоносните, истражување и други отворено activities POWER НАБАВКА : Преносни Шатор Светилка поддржува и двете соларен панел напојува и USB обвинет, bulit-во батеријата на 850m A, ќе работат континуирано, за повеќе од 4 hours EASY РАБОТАТА : можете да го контролирате светла лесно со копчето на владата на врвот лесно, ви помогне да го отворите или да го промените режимот за remotely OPERATING НАЧИНИ : движечкиот сончевата светлина поддржува 5 брзина, 3 fucntion вклучувајќи висока затемнување, средни и ниски нежните, фенерче и СОС функција.

Вака можеби ќе ви се допадне..