• Свеж
Incase Најлон Додаток Организатор
zoom_in

Incase Најлон Додаток Организатор

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСНО, РАЦИОНАЛИЗАЦИЈА ОРГАНИЗАЦИЈА : Ден-за-ден, кратки патувања, долги патувања, деловни патувања—на Incase Најлон Додаток Организатор marries заштита на Лет Најлон со организацијата да ги чувате вашите податоци се заштитени во секоја дестинација.МЕСТО ЗА СÈ : Вид и да се обезбеди вашиот i Phone, Apple се Види, полначи, додатоци, пенкала и сл.На Најлон Додаток Организатор е bi-пати главната преграда unzips се отвори за да се открие неколку додаток пошта, три мрежа џебови, мали zippered џеб, три кабел за складирање лизга и кадифен, поместена faux-крзно џеб кој се сместени и штити различни модели на i Phone.Дополнително, zippered џеб на надворешноста нуди повеќе брз пристап за складирање.ДОЛГО-ТРАЕН, ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изградени со лесни, тесни-ткаат 210 D филамент Лет Најлон.Првично се користел во лет јакни за топлина и времето - и истегнување-отпор, Лет Најлон е цврсто ткиво ткаенина смета за својата висока затегнувачка цврстина & луксузно мека чувствуваат.Составот на овој материјал, отпорен на вода и дамки.Плус, Лет Најлон може да биде лесно да се чистат и има одлична враќа квалитети па тоа е заштитено од солзи, snags и истегнување.КОМПАТИБИЛНОСТ : следните модели на i Phone : 4, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 Плус, 6s, 6s Плус, 7, 7 Плус, 8, 8 Плус, X, Xs, XR, Xs Max.Следните модели на Apple Види : Серија 1, 2, 3, 4. ДИМЕНЗИИ & ТЕЖИНА : 5.95 x 9.25 x 1.8 инчи / 5.6 оз. / 1.62 литри.Incase Најлон Додаток Организатор - Црна.

Вака можеби ќе ви се допадне..