• Свеж
Пакет - 2 точка: Топ Smart Брановидна 18 Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка - Боја: 10H16
zoom_in

Пакет - 2 точка: Топ Smart Брановидна 18 Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка - Боја:

DEN 7199.76

Од стока
check Во продавницата

Пакет - 2 точка : Топ Smart Брановидна 18" Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 18 инчи на прекрасни брановидна коса која клип е во свој додавање на покриеност и должина веднаш.Три полиуретан јазичиња се олесни stragetic се користи лепило за дополнителна безбедност ако сакате.Тип на производ : Коса Topper База на Изградба : Чипка Пред Еден Monofilament Коса Тип : Синтетички База Димензија : 9" x 9" Приближната Должина : 18"-19" Производ Тежина : 5.2 оз.Пакет - 2 точка : Топ Smart Брановидна 18" Коса Topper од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка.Топ Smart Брановидна 18" од страна на Џон Renau е чипка пред коса topper кој додава покриеност и волумен со само секунди.Со својата брановидна навивам моделот и неговото потпишување Smart Lace дизајн, овој клип-во синтетички topper обезбедува покриеност на предната косата и темето области.Топ Smart 18" е совршен за оние кои сакаат да додадете број на покриеност на врвот на нивната глава.Топ Smart Брановидна исто така е достапен во Врвот Smart Брановидна 12", и со исправи влакна во Врвот Smart 12" и на Врвот Smart 18".КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.).ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компјутерски монитори.

Вака можеби ќе ви се допадне..