• Свеж
YNR Професионални Пети Ноктите Clippers Nippers Секачи - Chiropody Тешки Дебели - Датотеки
zoom_in

YNR Професионални Пети Ноктите Clippers Nippers Секачи - Chiropody Тешки Дебели - Датотеки

DEN 260.64

Од стока
check Во продавницата

ДЕБЕЛА ПЕТИ НОКТИТЕ СЕ НАМАЛИ.SOLINGEN Германија МОДЕЛ.ХИРУРШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ПОСЕБНИ КРИВИ ОБЛИК - LOCKABLE СЕ СПРАВИ.СТЕРИЛИЗИРАТЕ-МОЖНОСТ.YNRÂ Професионални Пети Ноктите Clippers Nippers Секачи - Chiropody Тешки Дебели Нокти - Нокти Датотеки.

Вака можеби ќе ви се допадне..