• Свеж
SETSCZY Када Caddy Нерѓосувачки Челик Када Послужавник - Проширување Справи со Туш Организатор Рек - Бања Прибор,Црна
zoom_in

SETSCZY Када Caddy Нерѓосувачки Челик Када Послужавник - Проширување Справи со Туш Организатор Рек - Бања Прибор,Црна

DEN 5083.92

Од стока
check Во продавницата

Цврстата Структура : Нашата када послужавник е изработен од нерѓосувачки челик, и надворешноста има анти- ' рѓа и анти-корозија функции, кој е силен и флексибилни.Тоа може да се спречи свиткување дури и под тешки услови.Не се лизга се справи со штити lasis.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашите када послужавник може лесно да се одржи вашата сапуни, списанија, падовите, мобилни телефони, бања производи, и други елементи, така предмети се организира и лесен за употреба во када.Прилагодливи Дизајн : Со стигнале дизајн, должината на 68-90cm може да се прилагоди по волја.Тоа е погоден за повеќето широк кади на пазарот и има голема примена.Не грижете се ако кадата е кабината, тоа е истото важи и за двојно кади.ИЗДРЖЛИВ И нетоксичен - Нашите нерѓосувачки челик када коцки се потрајни од пластични када коцки.За разлика од бамбус, тоа нема непријатна миризба и не ослободување на токсични формалдехид.Не ослободување на токсични формалдехид ол yec tuli unixico loxico.го штити вашето здравје и дека на вашето семејство.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова када лента е совршен подарок за жените / мајки годишнината или роденден.Во исто време, тоа е исто така најреномираните подарок за секој нов сопственик или семејството.Со нашите када послужавник, можете да уживате во читањето и пиење додека капење во романтична атмосфера.Преку нашата када послужавник, имаме помисли на сè за да ви овозможи со повеќето пријатен и релаксирачки искуство.Со шампањ, тоа е совршен за меден месец, годишнина, или датум ноќ.карактеристики : 1. Направени од избрани од не 'рѓосувачки челик, водоотпорен и' рѓа отпорни, трајни, не-токсични и невкусна.2. Со стигнале дизајн, должината на 68-90cm може да се прилагоди на волја, која е погоден за повеќето широк кади на пазарот и има голема примена.3. Мермер полица дизајн, мазна и нежна, може да се стави овошје плочи, i Pad итн.Име на производот : не 'Рѓосувачки Челик Када Tray Product боја : црна, gold Product материјал : не' рѓосувачки челик, мермер.Должина опсег : 68-90cm (26.7-35.4 инчи)Потсетник : содржината на пакетот содржи само кадата фах x1 и не содржи други предмети.-Note1. Ние ги користиме рачни мерења на локации, може да биде грешка на 1-3мм.2. Поради проблемот на фотографски осветлување, може да постојат некои хроматските аберации, ве молиме изберете внимателно во разумен опсег.3. Кога капење, да се биде внимателен околу електронски производи, како што се мобилни телефони и падовите, и не се откажат од нив во водата.

Вака можеби ќе ви се допадне..