• Свеж
Накит Кутија Организатор 2 Слоеви Големи Огледало Девојки Тинејџерите Жените Држачот за Earring Прстен Ѓердан СТП Кожа Двојно-Layer Мрежа Дизајн
zoom_in

Накит Кутија Организатор 2 Слоеви Големи Огледало Девојки Тинејџерите Жените Држачот за Earring Прстен Ѓердан СТП

DEN 3429.84

Од стока
check Во продавницата

-Квалитетни материјали : На надворешната школка е направен од високо-квалитет вештачки СТП кожа, кој е издржлив, без мирис, водоотпорен и влага-доказ.Ентериерот е направен од високо-квалитет на еколошки собираат крпа, која има нежен допир и може да се заштити вашиот накит од нула бришење. -Висок квалитет на изработка : Овој накит кутија е стабилна и издржливи, направени од средна густина дрво влакна/МДФ, хардверски додатоци за усвојување на меѓународни квази-позлата технологија, По 36 процеси, хардверот е богат и полн, а тоа не е лесно да исчезнат и да ги оштети, Целокупната текстура. -Мулти-цел : Оваа дама е компактен накит складирање кутија е многу погодна за чување на прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и шноли.Разумното функционална поделба може да се направи на сите накит чисти.Вие не мора да се грижите за interlocking ѓердани, прстени и обетки се движат наоколу. -Совршен подарок : Овој мал накит кутија е најдобар подарок за девојки, ќерки, мајки, колеги или тинејџери, погоден за секоја прослава, како што Мајката Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, годишнина или партија. -Целосно исполнување на вашите цели : погоден за приватни и комерцијални области, што се користи за сортирање и продавница за накит/козметика, многу практични, кој се одвојува за замрзнување може да се носи на патување, едноставен и компактен дизајн патување накит складирање кутија , Елегантен изглед, е-мора да има декорација за било накит љубовник.

Вака можеби ќе ви се допадне..