• Свеж
Samsung XE510C25-K01US Intel CORE М3 6Y30 0.9 GHz Лаптоп, 4 GB RAM, 32 GB SSD, 12.3 LCD, Металик Црна, Хром
zoom_in

Samsung XE510C25-K01US Intel CORE М3 6Y30 0.9 GHz Лаптоп, 4 GB RAM, 32 GB SSD, 12.3 LCD, Металик Црна, Хром

DEN 11999.76

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Google Chrome OSTechnical детали : 6 Генерација Intel Core м3-6 Y30 процесор. 12.3" display; 4 GB меморија. 32 GB e MMC Флеш Меморија.Посебни карактеристики : Bluetooth; екран на допир; истури отпорни на позадинско осветлување на тастатурата.Answer : ___________________________ Note : DVD/CD дискот не се вклучени.Samsung - Pro 2-во-1 12.3" Touch-Screen Chromebook - Intel Core м3 - 4 GB Меморија - 32 GB e MMC Флеш Меморија - Металик Црна.Samsung Про Конвертибилна 2-во-1 Chromebook : Уживајте чиста енергија во комбинација со ефикасност од оваа Samsung Chromebook Pro лаптоп.Intel Core М3 процесор и 4 GB RAM меморија испорача мултитаскинг совршеност, додека 32 GB на чување овозможува да ги чувате од суштинско значење датотеки надвор линија.Благодарение на својата 12.3-инчен дисплеј, оваа Samsung Chromebook Pro лаптоп е компактен, но се уште има доволно големи за работа област за проучување.Дознај повеќе за Chromebooks.

Вака можеби ќе ви се допадне..