• Свеж
CHNOOI Мултифункционален Када Услуга Фах Бамбус Бања Мост Корисни Складирање Рек Полица Телескопски Таблета Застане за Бања Домаќинство
zoom_in

CHNOOI Мултифункционален Када Услуга Фах Бамбус Бања Мост Корисни Складирање Рек Полица Телескопски Таблета Застане

DEN 4041.60

Од стока
check Во продавницата

1. Производот може да биде дадена како подарок за вашите пријатели и семејство.Тие ќе бидат многу среќни. 2. Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, долг животен век.Можете да ги користат со доверба. 3. Оваа цврсти и издржливи фах има вдлабнатини кои може да се одржи вашата бања прибор, како и прецизно сечење се залага за вино, паметни телефони, и сл. 4. Уживаат во забавата на книги, таблети, телефони или ужинка коцки и не нека падне во кадата. 5. Исправена телефон носителот на бања рек ви овозможува да recline во када за да ја видите.Feature1. Производот може да биде дадена како подарок за вашите пријатели и семејство.Тие ќе бидат многу среќни.2. Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, долг животен век.Можете да ги користат со доверба.3. Оваа цврсти и издржливи фах има вдлабнатини кои може да се одржи вашата бања прибор, како и прецизно сечење се залага за вино, паметни телефони, и сл.4. Уживаат во забавата на книги, таблети, телефони или ужинка коцки и не нека падне во кадата.5. Исправена телефон носителот на бања рек ви овозможува да recline во када за да ја видите.parameter Color : жолта.Материјал : Бамбус.Големина : 105x22x3cm / 41.3x8.6x1.18 инчи.пакетот вклучува : 1 x када tray Please овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..