• Свеж
Порше Помлад Педалата Трактор
zoom_in

Порше Помлад Педалата Трактор

DEN 305.52

Од стока
check Во продавницата

Квалитетот увери проверете 5 star рејтинг на Simba производи.Outanding Playvalue.Многу Популарна Лиценца како што се гледа на ТВ.Димензии : 35 L x 18 W x 22 H инчи.На возилото напојува трактор.Прецизност синџир диск и Ackermann волан.Приколка спојка во задниот и предниот дел.Ова е не-returnable објект.Некои Собранието е потребно.Прилагодливи седиште.Се препорачува за возраст од 3 и нагоре.

Вака можеби ќе ви се допадне..