• Свеж
т-Глобалната Технологија со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ СИЛИКОНИ ЈАЗОТ FI, (Пакување од 5)
zoom_in

т-Глобалната Технологија со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ СИЛИКОНИ ЈАЗОТ FI, (Пакување од 5)

DEN 13977.36

Од стока
check Во продавницата

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG994. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Застарен.Употреба : - -.Термички Подлога Сива 288.00 mm x 192.00 mm Правоаголна Вулгарен - И Sides Specification : Mfr : - t-Глобална Technology Series : - TG994 Package : - Bulk Part Статус : - Obsolete Usage : - -Тип : - Проводници Подлога, Sheet Shape : - Rectangular Outline : - 288.00 mm x 192.00 mm Thickness : - 0.0197" (0.500 mm)Материјал : - Silicone Adhesive : - Вулгарен - И Sides Backing, Превозникот : - -во Боја : - Gray Thermal Resistivity : - -коефициент на Топлинска Спроводливост : - 13 W/м-KShelf Живот : - 24 Months Shelf Живот на проектот : - -Складирање/Ладење Температурата на : - -на Животната средина & Извоз Класификации : Ro HS Статус : Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - Не се Применува ECCN : - EAR99 HTSUS : - 3920.99.2000.

Вака можеби ќе ви се допадне..