• Свеж
Грин ЕЛ-2 ЕЛ-Серија Граѓа Багажник, 94 Висина, 41 Ширина, 144 Должина
zoom_in

Грин ЕЛ-2 ЕЛ-Серија Граѓа Багажник, 94 Висина, 41 Ширина, 144 Должина

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Единици се препорачува да биде ѕид зацврстува.Бродови со отворена палуба рамки, подови материјал не се вклучени.Номинална за 500 кг по полица со тежина распределен.Грин Производство, Inc. - Општи Граѓа Рек - Вкупната големина 144"l x 41"w x 94"h 1-1/4" тубуларна челик исправена поддржува. (4) 144" x 11 мерач анти-власт протези. (4)20" и (1) 38" длабоко полиците.Дизајниран за директно граѓа.Номинална за 400lbs по полица - Тежина рамномерно распоредени.Единица да се монтира на ѕид.

Вака можеби ќе ви се допадне..