• Свеж
Ph26 DaKonnect 520 Shockproof Силикони Браник Случај Црвена
zoom_in

Ph26 DaKonnect 520 Shockproof Силикони Браник Случај Црвена

DEN 557.76

Од стока
check Во продавницата

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Danew Konnect 520 од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Danew Konnect 520 : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесно да се инсталира.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол, како и да одите.Се повлече за да се инсталира и да се провери дека целата контура е донесена.Опуштете се и круг е пуштена.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Вака можеби ќе ви се допадне..