• Свеж
YOHAMA 24 Компјутери Црна Еластична Коса Врски Најдобро за Мажи Жени конска опашка на Носителите на Медиум да Густа Коса за Високи Спортски Перформанси, Не-метал.(4mm)
zoom_in

YOHAMA 24 Компјутери Црна Еластична Коса Врски Најдобро за Мажи Жени конска опашка на Носителите на Медиум да Густа

DEN 95.76

Од стока
check Во продавницата

【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : 12 точки (Пакување од 2), црна боја, големина на 4mm (се Однесува на 2th слика), изработени од гума и најлон, полн со еластичност силни и издржливи.Ве молиме имајте во предвид овој hairband не содржат метал зглобовите. 【ВИСОКИ СПОРТСКИ ПЕРФОРМАНСИ】 : Никогаш не се загрижени за се лизга надвор, доволно силен да се задржи на косата во место, дури и во интензивна работа, надвор, совршена големина за средни до густа коса. 【ВРВОТ СТАНДАРДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : YOHAMA еластична коса врски направено десетици затегнувачка тестови пред да ја напушти фабриката.не се лизга, повторна употреба без деформација, не браздата, се мијат слободно, не згаснат, и може да cozily носи на зглоб. 【ГО ИЗБЕРАТ ПРАВОТО КОСА ВРАТОВРСКА】:Строго квалитет тестирани и 100% сигурност за сертификација слободни од штетни хемикалии и безбедни за здравјето на луѓето. 【Ја ДОБИЕТЕ ВАШАТА КОСА ВРСКИ ВО СОВРШЕНА СОСТОЈБА】:За погодност, 24 коса врски се поделени во две независни мали кеси.и внимателно надворешното пакување, а се ќе ти стигне во беспрекорна испорака состојба.

Вака можеби ќе ви се допадне..