• Свеж
EesTeck 4Pcs 4.5 Прилагодливи на 304 Нерѓосувачки Челик Дуктус Стеги Црево Стегач Цевка Менгеме Воздух Ducting Менгеме Црв Вози Црево Стеги
zoom_in

EesTeck 4Pcs 4.5 Прилагодливи на 304 Нерѓосувачки Челик Дуктус Стеги Црево Стегач Цевка Менгеме Воздух Ducting

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

Пакетот вклучува : 4 Парчиња 4" цревото стеги, одговара на црева од 3.5" со дијаметар до 4.5".Издржлив Материјал : направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, рѓа-доказ, вода-доказ, корозија-отпорни, силен, издржлив и долготрајна употреба.Моќна функција : Донесува отворен внатрешниот и надворешниот прстен структура и зацврстени со завртки.Мазна површина, torsion-отпорни и притисок-отпорни, цврсто е заклучена и голем спектар на вредноста.Обезбедува одлична печат со број на црева материјали, ефикасно ги решава проблемот на течност и гас протекување на цревото.Лесен за користење : Само олабавување или затегнете ја завртката на црева клипови со шрафцигер да се прилагоди на големината, приложете црева за да го вклучите цврсто.Може да се примени за да се обезбеди црева, цевки, кабел, цевка, автомобилската, индустријата, брод, и др. 100% гаранција за квалитет и сигурен услуги на клиентите во рок од 24 часа време на поддршка.

Вака можеби ќе ви се допадне..