• Свеж
1/2 3/4 1 2 Женски Навој Нерѓосувачки Челик SS304 Портата Вентил DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 Директно преку Портата Вентил 1.6 Mpa од LIANG XINGS (Спецификација : DN32)
zoom_in

1/2 3/4 1 2 Женски Навој Нерѓосувачки Челик SS304 Портата Вентил DN15 DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 Директно преку Портата

DEN 2452.56

Од стока
check Во продавницата

Вентил Тело Материјал : SS304. Пакувањето : Картонска Кутија.Порт Големина : DN15 DN20 DN25. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Структура : контрола.Име на производ : Вентил Тело Материјал : SS304 Пакување : Картон Box Port Големина : DN15 DN20 DN25 Material : Нерѓосувачки Steel Structure : control After-продажба на услуги, ние ви обезбеди со 24-часовна услуга по продажбата.Кога ќе добиеме вашите податоци, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро да ги реши вашите сомнежи.Ви благодариме за читање!.

Вака можеби ќе ви се допадне..