• Свеж
Magpul X-22 Backpacker Акции за Ruger 10/22 Takedown
zoom_in

Magpul X-22 Backpacker Акции за Ruger 10/22 Takedown

DEN 2274.00

Од стока
check Во продавницата

Ја зема функција на нашата полна големина hunter X-22 takedown, и pares надолу за олеснување на складирање и транспорт; drop-in дизајн компатибилен со сите фабрика Ruger 10/22 takedown.Нуди минималистички решение за ловец или outdoorsman кој сака да Превоз својата пушка во ефикасен, лесен пакет без да се загрозат Снимање Перформанси.Уникатен заклучување интерфејс да се закачите на барел собранието на акции телото кога се транспортираат.Зајакнати полимерни конструкција за сила и издржливост; Ергономски рака гарда.Доаѓа со заменлив стандард и "оптички висина" Образ risers; шарки складирање оддел во парк способен за чување до 3 резервни 10 Rd списанија.Уникатен заклучување интерфејс да се закачите на барел собранието на акции телото кога се транспортираат.Ергономски рака гарда.Доаѓа со заменлив стандард и "оптички висина" образ risers.Интегрирани складирање оддел во зафат.Шарки складирање оддел во парк способен за чување до 3 резервни 10-круг списанија.

Вака можеби ќе ви се допадне..