• Свеж
TongLingUSL 3D 4K Blu-Ray Плеер Надворешни DVD Диск за Лаптоп USB3.0 Type-Тип-C Интерфејси Преносни Тенок
zoom_in

TongLingUSL 3D 4K Blu-Ray Плеер Надворешни DVD Диск за Лаптоп USB3.0 Type-Тип-C Интерфејси Преносни Тенок

DEN 878.40

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Приклучокот Не возач програма или екстра напојување потребно.Не треба да инсталирате софтвер за да го поставите за возачот.Ултра тенок преносни големина е опремен со Тип-C USB 3.0 интерфејс со голема брзина,со што побрзо брзината на пренос на податоци и стабилни перформанси, Со овој Надворешни BD Blu Ray Диск можете да снимате 4 K Blu-Ray 3 D CD/DVD диск, музика, видео, инсталирање на софтвер или креирање на CD/DVD/BD backup диск.Поддршка 4 K и 3 D Играч.BD-ROM, BD-R, CD-ROM, CD-R, DVD-РЕД, DVD-R, ets.силна корекција на грешка способност, анти-шок и намалување на шумот технологија, ниска потрошувачка на енергија.Заслужуваат да имаат надворешни DVD Blu Ray 4 K играч.Ултра-тенок преносни 3 D4 K Blu Ray Надворешни Играч за Лаптоп, лесни, тоа е погодно да се користат и носат дома или кога патувате, кој само треба малку простор во вашата торба.тоа е со два кабли дека е изграден во Superdrive и ти никогаш не ќе мора да се грижите за изгубени кабли.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Горат брзина : DVD-R : 8 X; DVD-RW : 4 X; DVD+R : 8 X; DVD+RW : 4 X; DVD+DL(D9) : 4 X; DVD-DL : 4 X; CD-R : 24 X; CD-RW : 16 XRead брзина : (чита DVD-RAM) DVD-R : 8 X; DVD-RW : 6 X; DVD+R : 8 X; DVD+RW : 6 X; CD-RW : 16 X; CD-ROM : 24 X Прочитајте параметри : BD-ROM : 6 X BD-R : 6 X BD-ОДГ : 2 X DVD-ROM-от : 8 X CD-ROM : 24 X DVD-RAM меморија : 5 XBurn параметри : 6 X Blu-ray BD-R : 4 X; BD-RDL BD-ПОВТОРНО BD-REDL : 2 X; DVD-R : 8x; DVD+R : 8x; DVD-RW : 6x; DVD+RW : 8x; DVD-RAM меморија : 5 X; DVD+R DL 2.4 X; DVD-R DL : 2 X; CD-R : 16x; CD-RW : 10x Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..