• Свеж
Грин Производство, Inc. DTL-3618-3001-W Duratech База Кабинет Лабораторија Висина - 36W x 18D x 34H #50 Моќ Панел Променлива Три Фиока База, Метал: Структурни Сива
zoom_in

Грин Производство, Inc. DTL-3618-3001-W Duratech База Кабинет Лабораторија Висина - 36W x 18D x 34H 50 Моќ Панел

DEN 314.64

Од стока
check Во продавницата

Пакет Димензии : 22 L x 38 H x 40 Winches.Пакет Тежина : 65 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : DTL-3618-3001-В Грин Производство, Inc.Нашите Dura-Tech База Кабинети и работни станици се на најтешкиот изградени метал casework кабинети кои се достапни на пазарот.Dura-Tech база кабинети функција сите заварени случај и рамка за градење.На надворешната школка е изградена од 16 мерач на мебел одделение челик искористување на сите заварени изградба.Основи се опремени стандард со 4"h вдлабнати столб база вклучувајќи кат leveler глајд модели.Фиоки функција целосна екстензија глајд модели оценет за минимум 125 lb.капацитет и до 400 lb.капацитети на некои модели.На фиока и врата facings се полни внатрешниот и надворешниот заглавија безбедно заварени заедно.Сите фиока компоненти се формира од 18 мерач на мебел одделение челик и имаат лесен пристап вдлабнати алуминиумски рачки.Индивидуални цилиндар брави се внесени слично (стандард).Располагање со внесувањето различни, господар внесени клучеви.Сите вратата основи функција ентериер прилагодлива полица и само затворање скриена врата шарки.

Вака можеби ќе ви се допадне..