• Свеж
Кингстон Месинг KB1405BL Викторија моноблок Тоалетот Тапа, Масло Протри Бронза
zoom_in

Кингстон Месинг KB1405BL Викторија моноблок Тоалетот Тапа, Масло Протри Бронза

DEN 3271.44

Од стока
check Во продавницата

Капе-слободен washerless кертриџ систем.Појавување на pop-up мозоци вклучени. 6-Инчен spout достигне; 7-Инчен spout висина.Макс 1.2 GPM/4.5 LPM Вода Проток На 60 PSI (ASME стандард).Во согласност со Калифорнија Енергија Комисија Наслов 20. Опис на производот Класичен стил.Една рачка палубата планината.Една дупка потоне апликација.Премиум боја заврши спротивстави tarnishing и корозија. 180 степен џојстик тип на механизам за контрола. 0.5 во. - 14 NPS машки навој месо тело кабелско.Dura печат за миење помалку кертриџ.Макс 1.2 GPM/4.5 LPM вода проток на 60 PSI.Интегрирани отстранлив aerator.Капе-бесплатно миење помалку кертриџ систем.Појавување на pop-up мозоци вклучени. 6 во.spout дофат. 7.spout висина. 5.spout царинење.Изработени од месинг.Изработени во Тајван.Собранието Инструкции.Од Производителот Една Рачка Палубата Планината, 1 Дупка Потоне Апликација, Фабрикувани од цврсти месинг материјал за издржливост и сигурност, Премија боја заврши спротивстави tarnishing и корозија, 180 Степени Џојстик тип на механизам за контрола, 1/2-Инчен-14 NPS машки навој месо тело кабелско, Dura печат за миење помалку кертриџ, 2.2 GPM (8.3 LPM) Max во 60 PSI, Интегрирани отстранлив aerator, 6-Инчен spout стигнат од славина тело, 7-Инчен вкупна висина.

Вака можеби ќе ви се допадне..