• Свеж
ZHANMAM Простор Алуминиум Лебди Полици Бања Полица со Железница и Куки, Правоаголни Туш Caddies Кошница Ѕид Монтирани 0129 (Боја : Space Алуминиумски Панел, Големина : 60cm)
zoom_in

ZHANMAM Простор Алуминиум Лебди Полици Бања Полица со Железница и Куки, Правоаголни Туш Caddies Кошница Ѕид Монтирани

DEN 3101.04

Од стока
check Во продавницата

✽ MAX ОПТОВАРУВАЊЕ : 20 кг, се задржи шампон,туш гел, сапун и други бања предмети корисна; рамна површина не се направи вашиот шишиња паѓаат повеќе како нормална жица стил се направи. ✽ РЕТРО СТИЛ : ретро изглед, површината бакарна жица цртање процес.Ќе не нула, нема да исчезнат. ✽ RUSTPROOF : Направен од алуминиум за убавина, отпорност на корозија и убави модели. ✽ ЗАВРТКИ за ФИКСИРАЊЕ на : На полица е фиксна, со завртки за зголемување на стабилноста и безбедноста.Безбедност и квалитет се гарантира, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Вака можеби ќе ви се допадне..