• Свеж
GC ЕЛЕКТРОНИКА 14-210-9H63-Multiconductor Кабел, Unshielded, 2 Диригент, 10 AWG, 500 ft, 152.4 m, (Гајтанот од 500)
zoom_in

GC ЕЛЕКТРОНИКА 14-210-9H63-Multiconductor Кабел, Unshielded, 2 Диригент, 10 AWG, 500 ft, 152.4 m, (Гајтанот од

DEN 1900.80

Од стока
check Во продавницата

Кабел Оклопна : Unshielded.Нема.на Проводници : 2 Conductor.Жица Мерач : 10 AWG.Диригент Областа на АДС : -.Ролна Должина (Imperial) : 500ft.Спецификации : Кабел Оклопна : Unshielded No.на Проводници : 2 Conductor Wire Мерач : 10 AWGConductor Областа на АДС : -Ролна Должина (Imperial) : 500ft Reel Должина (Метрички) : 152.4 m Jacket Боја : Transparent No.на Макс Насоки x Влакно Големина : 413 x 36 AWGConductor Материјал : Copper Jacket Материјал : PVCExternal Дијаметар : 6.858 mm Voltage Оценка : 300 V Законодавство и Животната средина : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : No Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Вака можеби ќе ви се допадне..