• Свеж
RUIRUIY Стерео во Автомобил,9in Автомобил Мултимедијален Плеер GPS Навигација со Автомобил Електроника Автомобил Додатоци за Android10.0 Bluetooth 4.0 Екран на Допир за Хонда CRV 2001-2
zoom_in

RUIRUIY Стерео во Автомобил,9in Автомобил Мултимедијален Плеер GPS Навигација со Автомобил Електроника Автомобил

DEN 290.40

Од стока
check Во продавницата

✅Поддршка за Андроид 10.0 оперативен систем, можете да инсталирате повеќе апликации, поддршка за playstore google/за skype/за facebook/за youtube/за твитер и повеќе. ✅Quad‑core процесори со 9 инчен капацитивни екран на допир, 1024 x 600 HD екран resolutin, поддршка за 1080p видео репродукција. ✅Поддршка на задните приказ на камерата текст, лесно да се поврзете, паркинг автомобил повеќе безбеден и удобен.Поддршка оригинални автомобил воланот копчето. ✅Поддршка на различни видови на медиуми формат како што се mp3, mp4, avi, mkv, divx, flv, aac, ac3, ogg, wma, jpeg, итн.за да ги задоволат вашите различни потреби. ✅Вграден bluetooth 4.0 за hands‑free, поддршка телефон книга, вграден Wi Fi антена за поврзување со околните WIFI точки за пристап и жариштата.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Мултимедијален Материјал : ABS + Метал Оперативен систем : За Android 10.0 Големина на Екран : 9 Инчи Екран Резолуција : 1024x600 Конфигурација : GPS/BT/USB Декодирање Чип : UIS8141 E Моќност Засилувач Чип : TDA7388 Мобилен Телефон за Интерконекција : За Android двонасочна / за IOS Еден Начин GPS Навигација : Поддршка Радио Бенд : FM Радио Чип : 8227 Аудио Фреквенција : FM87.5-108 MHz Обратен Сликата : Поддршка Кочница Потсетник Функција : Да Воланот контролна Функција : Да Bluetooth : Поддршка, Верзија 4.0, Поддршка за Bluetooth Музика, Bluetooth Phone Пакет Листа : 1 x Играч Домаќин 1 x Кабелот за Напојување 1 x Аудио Кабел 1 x Обратен Кабел 2 x Прирачник 2 x USB Кабелот 1 x GPS.

Вака можеби ќе ви се допадне..