• Свеж
YAMIA Шише за Вас 700 ML Спортски Шише за Вода со Рачка&Слама Спортски Колба BPA-Free Пијалоци Шише,за Водење на,Салата и ден на Ден Употреба (Боја : Розова боја, Големина : 700ML
zoom_in

YAMIA Шише за Вас 700 ML Спортски Шише за Вода со Рачка&Слама Спортски Колба BPA-Free Пијалоци Шише,за Водење на,Салата

DEN 784.32

Од стока
check Во продавницата

Здрав живот : Ова шише за вода ќе се бараат може да се надополнува водата вашето тело му се потребни во секое време и насекаде.Со тоа, ќе имаат здрав живот. ♠Имаат ист безбеден и еколошки : Нашата шишиња се изработени од не-токсични, анти-пад и влијание-отпорни Tritan copolyester, 100% BPA-free пластика, еколошки, без мирис, и еднократно.Тоа е безбедно за вашето тело и безопасно да животната средина.Ако сте во потрага за издржливи и безбедни шише, ние сме вистинскиот избор!. ♠Имаат ист наменета за практичност : спортски шише има голем завртка капа и широко устата, па можете да го исполните тоа уредно и лесно.Можете да пиете вода, без отстранување на капакот.Пиење шише има течење-доказ капак и слама, па можете да пиете колку што сакате, дури и во движење!. ♠Имаат ист течење-доказ и прав-доказ : Нашата капак има силикони печат за да се обезбеди дека шише нема да излегуваат во јавноста кога таа е ставена во торба, и нема потреба да се грижите за истекување.Нашите dustproof чува од се грижиш за надворешна прашина. ♠Имаат ист различни употреба : се доволно големи за да се одржите хидрирани во текот на денот, за време на фитнес, пракса, класа, пешачење, јога, кампување, трчање, велосипедизам, џогирање, отворено или други спортови.Тоа се рече дека во човечкото тело, процентот на вода изнесува 70%, процентот на вода во мозокот ткиво е, исто така, 80%, а водата во крвта е толку висока што 90%, па дури и коските имаат за 15%.Водата е главниот извор на човечкото тело и течности.Тоа има голема функција на балансирање на температурата на телото и обезбедување на нормален метаболизам.Бидејќи ние се губи вода секој ден, ние треба да се надополнува во било кое време, особено кога се вежба, во сува средина, итн.Производ description Material : tritan material Capacity : 700 MLColor : Црна , Портокалова , Розова , Жолта , Темно сина , Светло blue Note : Поради различни снимање светла и екраните, степенот на хроматските аберации ќе биде different Since производот е рачно мери, може да постојат податоци грешки.Големината е за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Да се обезбеди шише за вода погодна за вас е нашиот оригинален намера.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро да ви обезбеди со повеќе совршен производи и услуги.

Вака можеби ќе ви се допадне..