• Свеж
erddcbb Накит Градите Кутија Мулти-Слој Десктоп Накит Кутија Цврсто Дрво Козметички Случај со Огледало Накит Кутија Организатор Trinket Кутија
zoom_in

erddcbb Накит Градите Кутија Мулти-Слој Десктоп Накит Кутија Цврсто Дрво Козметички Случај со Огледало Накит Кутија

DEN 8303.76

Од стока
check Во продавницата

Направен од висок квалитет на дрво со розова спреј во боја,кој е издржлив и елегантен,погоден за вас кои сакаат собирање на накит.Со мал волумен и исклучителен изглед,овој накит поле нема да го окупира вашиот премногу простор и ќе биде добра декорација на десктоп.Овој накит кутија содржи 3 слоеви со 2 отстранлив фиоки, 1 огледало и 1 мала кабинет,погодно за вашиот за класификација на вашиот накит како earring,нараквица,види,итн.Ова го прави голем дар за.мајка,пријателка,сопруга,ќерка,колега,пријател или било која друга специјалната жена во вашиот живот.Опис на производот : генерално, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Големина на : 26.5*23.9*32.6 см (L x W x H ).лесно да се носат кога патувате или датира.Најдобар Избор за Gift Perfect како подарок за роденден, свадба, забава.Одлична идеја за семејството и пријателите.Ве молиме имајте во предвид дека : Поради прирачник за мерење, ве молиме обратете се до вистинската големина на производот примени.Ве молам, разберете дека бојата на сликата и вистински производ може да се разликува поради резолуција и снимање агол.Тие се сите над местото?Се ќе се бори да најдете соодветен пар секое утро?Или сте во Потрага за најубавиот накит кутија да се приспособат на вашите или некој близок е проширување на earring или други скапоцен камен колекции?Нашите елегантен накит кутија е она што го барате!Тоа ќе го задржи сите на вашите обетки спарени уредно во секој оддел и убаво се прикажува на екранот.Ние гарантираме за тоа и така прават нашите клиенти.Пакет се вклучени : 1 x накит кутија.Совршен за вашата fashionista и како роденденски подарок,Божиќ Подарок или било каков Подарок, тоа е вашиот најдобар избор.

Вака можеби ќе ви се допадне..