• Свеж
HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 6148 Дваесет Core 2.4 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)
zoom_in

HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 6148 Дваесет Core 2.4 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)

DEN 2037.60

Од стока
check Во продавницата

2x 2.4 Ghz Дваесет Core Злато 6148 Процесори. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија. 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка.Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица 2x Злато 6148 Дваесет и 2.4 Ghz Core Процесори, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Вака можеби ќе ви се допадне..