• Свеж
LZZSAI Спортски Шише со ознака 2L Голем Капацитет Шише за Вода со Отскокнување Капа Инспиративен Дизајн Матирано Течење-Доказ Чаша со Слама Тебе со се Справи со Вода Пр
zoom_in

LZZSAI Спортски Шише со ознака 2L Голем Капацитет Шише за Вода со Отскокнување Капа Инспиративен Дизајн Матирано

DEN 419.76

Од стока
check Во продавницата

[Инспиративни шише за вода со текот на времето печат]-Со единствена инспиративни цитати и време марки, ова шише за вода е многу погодна за мерење на вашата дневна потрошувачка на вода, тоа да останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот.Секоја фитнес цели, вклучувајќи губење на тежината, на апетитот контрола, и општата здравствена состојба. [Функционален дизајн]-На прекривачот е дизајниран со безбедноста заклучување за да спречите прашината и истекување.Само кликнете на копчето со една рака за да ја отворите.Опремени со силиконски цевчиња, што ќе ви овозможи да уживате во забавата на поздравниот-доказ. [Голем капацитет] НА 2 L вода шише може да се пополни на вода сакате да се пие ден, намалување на бројот на пати ќе треба да се пополни на вода и се заштедува повеќе време за да го направи она што вие сакате да го направите. [Користите две-во-едно слама] шише вода со слама, кога ќе пиете вода, само притиснете го копчето за да отворите шише за вода, и слама ќе се појави надвор автоматски.Постои кука при отворање на шише капаче.Вие само треба да нежно притиснете ја поврземе и капакот ќе се затвори, која е полесно и побрзо. [Лесно да се носат] вода шише со дршката е многу мала, и дршката е погодно да ги носите.Може да биде лесно да се врши на активности на отворено.Име : Прекрасни тебе простор пластични cup Capacity : 2000ml Color : сина, зелена розова purple Material : PC+PP+силиконска гума ring Size : 29*10.5 cm Weight : 0.23 kg Note : производот податоци се мери рачно, ќе има мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!Не се погодни за dishwashers.Не се погодни за топли течности.Избегне паѓање од височина.1. Инспиративни дизајн : ви даде мотивација, да ве потсетам за да останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот.2. Време и капацитет марко : Тоа е многу погодна за мерење на вашата дневна вода доза.Тоа е добро визуелно да се види дека се поблиску и поблиску до целта, и да ги направи сакате да стигнат до целта рано.3. Едно-копче за отворање на : Можете да го отворите spout со само една рака за лесно за пиење.4. Силиконски цевчиња : користете pop-up силикони цевчиња за да се заштитат забите.5. Широк устата : широк устата дизајн им овозможува на спортски шише да биде лесно да се пополнат со мраз и овошје.6. Удобен за носење на : вода шише со рамо, рака е многу мала и може да биде лесно да се врши на активности на отворено.пакување листа : 1*спортски шише.

Вака можеби ќе ви се допадне..